اولین اپلیکیشن فروشگاه آنلاین هدایای تبلیغاتی در ایران

فروشگاه اینترنتی زرمارت با ارايه ي به روز ترين برند هاي دنيا و جديدترين محصولات دیجیتال اعم از هدایای تبلیغاتی، انواع بطری، لپ تاپ ، موبایل ، قطعات کامپیوتر و … همچنین با ادغام فروشگاه هدایای تبلیغاتی زرگیفتس با زرمارت آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز می باشد.

زرمارت خدمات و محصولاتی همانند انواع سررسید و سالنامه، تقویم رومیزی، تقویم دیواری،ساعت دیواری، ساعت رومیزی، ساعت مچی تبلیغاتی، خودکار تبلیغاتی، جاکلیدی تبلیغاتی، فلش مموری، پاوربانک، ست مدیریتی، کتاب کادویی، انواع جاکارتی و جلد مدارک، چاپ کارت ویزیت و بروشور،چاپ های سفارشی و … را به عنوان برترین محصولات خود ارایه میکند. هم چنین در سال های اخیر توانسته ایم با ارائه هدایای تبلیغاتی جدید، هدایای تبلیغاتی خاص و هدایای تبلیغاتی خلاقانه نیاز شما عزیزان را فراهم کنیم.

شما عزیزان می توانید به راحتی و به صورت رایگان اپلیکیشن زرمارت را از طریق لینک های زیر برای اندروید و ios دانلود کنید.

دانلود مستقیم اپلیکیشن اندروید زرمارت
دانلود اپلیکیشن اندروید زرمارت از بازار
دانلود مستقیم اپلیکیشن ios زرمارت

نحوه نصب و اجرای نسخه ios اپلیکیشن زرمارت

هنگامی که برای اولین بار برنامه را که به صورت دستی نصب کرده اید، باز می کنید، اعلانی را می بینید که می گوید به برنامه نویس اعتماد ندارد. شما می توانید این پیام را رد کنید، اما پس از آن نمی توانید برنامه را باز کنید.

پس از رد کردن این پیام ، می توانید برای توسعه دهنده برنامه اعتماد ایجاد کنید. به مسیر تنظیمات> عمومی> پروفایل ها یا پروفایل ها و مدیریت دستگاه بروید(Settings > General > Profiles or Profiles & Device Management). در عنوان “برنامه سازمانی یا Enterprise App”، پروفایلی را برای توسعه دهنده می بینید.

 

برای ایجاد اعتماد به این توسعه دهنده، روی نام پروفایل برنامه نویس در زیر عنوان Enterprise ضربه بزنید.

سپس فوریتی برای تأیید انتخاب خود مشاهده می کنید. پس از اعتماد به این پروفایل، می توانید برنامه های دیگر را از همان توسعه دهنده نصب کنید و بلافاصله آنها را باز کنید. این برنامه نویس مورد اعتماد خواهد بود تا زمانی که شما از دکمه ی Delete App استفاده کنید تا همه برنامه ها از developer حذف شود.

برای تأیید گواهینامه برنامه‌ی توسعه دهنده هنگام اعتماد، باید به اینترنت متصل شوید. اگر پشت firewall هستید، مطمئن شوید که پیکربندی انجام شده است تا بتواند به https://ppq.apple.com اجازه اتصال دهد. وقتی به یک برنامه اعتماد دارید اگر به اینترنت متصل نباشید، دستگاه به جای آن “تأیید نشده” را نشان می دهد. برای استفاده از برنامه، به اینترنت وصل شوید و روی دکمه “تأیید برنامه یا Verify App” ضربه بزنید.

بعد از اینکه برای اولین بار برنامه را تأیید کردید، باید برای حفظ اعتماد، مجدداً مجوز برنامه نویس را دوباره تأیید کنید. اگر نمی توانید دوباره تأیید کنید، ممکن است پیامی را ببینید که تأیید به زودی منقضی خواهد شد. برای حفظ اعتماد، دستگاه خود را به اینترنت وصل کنید، سپس بر روی دکمه Verify App ضربه بزنید یا برنامه را راه اندازی کنید.